Liga de tenis de mesa, xornada 9

Liga feminina:

  • Isa Saborido derrotou a María Senande
  • Isa Saborido derrotou a Lina Rodríguez

Clasificación

  1. Irene Lago 1232
  2. Isa Saborido 1224
  3. Miriam Domínguez 1224
  4. Alba Tajes 1222
  5. Patricia Sendón 1222
  6. Lina Rodríguez 1200
  7. Rosa Quintela 1176
  8. Reyes Freire 1165
  9. María Senande 1150

Liga Masculina:

  • Raúl Veloso derrotou a Humberto Formoso
  • Fran Maceiras derrotou a Eloi Sendón
  • Xabi Beiro derrotou a Tomás Dosil
  • Hugo Saborido derrotou a Pablo Lestón
  • Alfredo Veloso derrotou a Antonio Bazarra

 

Clasificación

  1. Raúl Veloso 1279
  2. J.M. Trillo 1257
  3. Alberto Balayo 1247
  4. Francisco Maceiras 1248
  5. Suso Louro 1236
  6. Xabi Beiro 1223
  7. Alfredo Veloso 1213
  8. Adrián Caamaño 1212
  9. Christian Formoso 1212
  10. Suso González 1212
  11. Eliseo López 1212
  12. Ramón Noceda 1212
  13. Juan Domínguez 1212
  14. Gael Fernández 1201
  15. Eloi Sendón 1200
  16. Humberto Formoso 1200
  17. Xaquín Formoso 1200
  18. Antonio Mayán 1200
  19. Jesús Cambeiro 1200
  20. Antonio Bazarra 1188
  21. Hugo Saborido 1188
  22. Carlos Fariña 1188
  23. Santi Cubelo 1188
  24. Damián Caamaño 1188
  25. Pablo Lestón 1188
  26. X.R. Lado 1188
  27. Leopoldo Fernández 1188
  28. Chema Martínez 1188
  29. Juan Senande 1188
  30. Miguel Anxo Lago 1177
  31. Javier Martínez 1176
  32. Mauro Martínez 1176
  33. Ángel Caamaño 1176
  34. José Figueira 1164
  35. Aron Caamaño 1164
  36. Tomás Dosil 1157

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Etiquetado , , | Deixar un comentario

Liga de Xadrez, xornada 10

  • Antonio Bazarra 1-0 Xabi Beiro
  • Xabi Beiro 0-1 Fran Maceiras
  • Eloi Sendón 0-1 Antonio Bazarra

Clasificación:

  1. Antonio Bazarra 1259
  2. Christian Formoso 1257
  3. Francisco Maceiras 1224
  4. Tomás Dosil 1213
  5. Mauro Martínez 1212
  6. Eloi Sendón 1200
  7. Abelardo Senande 1200
  8. Jordi Tato 1188
  9. Pedro Freire 1188
  10. Miguel Anxo Lago 1188
  11. Brais Lence 1188
  12. Ramón Noceda 1188
  13. Xabi Beiro 1177
  14. Javier Martínez 1176
  15. Antonio Mayán 1176
  16. Xaquín Formoso 1165

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Etiquetado , , | Deixar un comentario

Esta semana santa…

Xoves 17:

  • 12:00 – 13:00 Clase de Xadrez

Sábado 19:

  • 16:30 – 17:30 Clase de Xadrez
  • 17:30 – 19:00 Liga de Xadrez
  • 19:00 – 20:30 Liga de Tenis de mesa

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Deixar un comentario

Liga de tenis de mesa, xornada 8

Liga feminina:

  • Irene Lago 17-19, 11-7, 13-15 Isa Saborido
  • Alba Tajes 2-11, 2-11 Miriam Domínguez
  • Miriam Domínguez 11-1, 11-0 María José Senande

Clasificación

  1. Irene Lago 1232
  2. Miriam Domínguez 1224
  3. Alba Tajes 1222
  4. Patricia Sendón 1222
  5. Lina Rodríguez 1212
  6. Isa Saborido 1201
  7. Rosa Quintela 1176
  8. Reyes Freire 1165
  9. María Senande 1150

Liga masculina:

  • Raúl Veloso 11-9, 11-5 Suso Louro
  • Suso González 11-4, 11-6 Juan Domínguez
  • Adrián Caamaño 11-8, 13-11 Santi Cubelo
  • Jesús Cambeiro 11-6, 9-11, 12-10 Tomás Dosil
  • Aron Caamaño 14-16, 6-11 José Figueira
  • Ángel Caamaño 11-8, 11-8 José Figueira

Clasificación

  1. Raúl Veloso 1268
  2. J.M. Trillo 1257
  3. Alberto Balayo 1247
  4. Francisco Maceiras 1236
  5. Suso Louro 1236
  6. Adrián Caamaño 1212
  7. Christian Formoso 1212
  8. Eloi Sendón 1212
  9. Suso González 1212
  10. Xabi Beiro 1212
  11. Humberto Formoso 1212
  12. Eliseo López 1212
  13. Ramón Noceda 1212
  14. Juan Domínguez 1212
  15. Alfredo Veloso 1201
  16. Gael Fernández 1201
  17. Antonio Bazarra 1200
  18. Xaquín Formoso 1200
  19. Antonio Mayán 1200
  20. Jesús Cambeiro 1200
  21. Carlos Fariña 1188
  22. Santi Cubelo 1188
  23. Damián Caamaño 1188
  24. X.R. Lado 1188
  25. Leopoldo Fernández 1188
  26. Chema Martínez 1188
  27. Juan Senande 1188
  28. Miguel Anxo Lago 1177
  29. Javier Martínez 1176
  30. Mauro Martínez 1176
  31. Hugo Saborido 1176
  32. Ángel Caamaño 1176
  33. Tomás Dosil 1168
  34. José Figueira 1164
  35. Aron Caamaño 1164

 

Saúde e sorte polos camiños

 

Publicado en Canle | Etiquetado , , | 2 Comentarios

Liga de Xadrez, xornada 9

  • Christian Formoso 1-0 Pedro Freire

Clasificación:

  1. Christian Formoso 1257
  2. Antonio Bazarra 1236
  3. Tomás Dosil 1213
  4. Francisco Maceiras 1212
  5. Eloi Sendón 1212
  6. Mauro Martínez 1212
  7. Abelardo Senande 1200
  8. Jordi Tato 1189
  9. Pedro Freire 1188
  10. Miguel Anxo Lago 1188
  11. Brais Lence 1188
  12. Ramón Noceda 1188
  13. Javier Martínez 1176
  14. Antonio Mayán 1176
  15. Xaquín Formoso 1165

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Deixar un comentario

As actividades da fin de semana van como siguen

Sábado 12:

  • 16:30 – 17:30 Clase de Xadrez
  • 17:30 – 19:00 Liga de Xadrez
  • 19:00 – 20:30 Liga de Tenis de mesa

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Etiquetado , , , | Deixar un comentario

Liga de tenis de mesa, xornada 7

Liga feminina:

  • Irene Lago 11-5, 11-4 Rosa Quintela
  • Alba Tajes 11-2, 11-3 Reyes Freire
  • María José Senande 11-7, 11-6 Reyes Freire

Clasificación

  1. Irene Lago 1245
  2. Alba Tajes 1235
  3. Patricia Sendón 1222
  4. Lina Rodríguez 1212
  5. Isa Saborido 1188
  6. Rosa Quintela 1176
  7. Reyes Freire 1165
  8. María Senande 1157

Liga Masculina:

  • Raúl Veloso 11-8, 7-11, 15-13 Gael Fernández
  • Ángel Caamaño 4-11, 7-11 Tomás Dosil
  • Alfredo Veloso 7-11, 6-11 Gael Fernández
  • Raúl Veloso 11-5, 11-8 Ángel Caamaño
  • José Figueira 11-13, 2-11 Tomás Dosil
  • Suso Louro 11-6, 11-7 Juan Senande
  • Ángel Caamaño 11-4, 11-2 Antonio Mayán
  • Juan Senande 12-10, 11-7 Damián Caamaño
  • Suso Louro 11-8, 11-2 Damián Caamaño
  • Suso Louro 11-7, 11-7 Juan Senande
  • Damián Caamaño 11-4, 11-9 Ángel Caamaño
  • Ángel Caamaño 6-11, 5-11 Suso Louro

Clasificación

  1. J. M. Trillo 1257
  2. Raúl Veloso 1256
  3. Suso Louro 1248
  4. Alberto Balayo 1247
  5. Francisco Maceiras 1236
  6. Christian Formoso 1212
  7. Eloi Sendón 1212
  8. Suso González 1212
  9. Xabi Beiro 1212
  10. Humberto Formoso 1212
  11. Eliseo López 1212
  12. Ramón Noceda 1212
  13. Alfredo Veloso 1201
  14. Gael Fernández 1201
  15. Antonio Bazarra 1200
  16. Adrián Caamaño 1200
  17. Xaquín Formoso 1200
  18. Antonio Mayán 1200
  19. Damián Caamaño 1188
  20. Xosé Ramón Lado 1188
  21. Jesús Cambeiro 1188
  22. Carlos Fariña 1188
  23. Leopoldo Fernández 1188
  24. Chema Martínez 1188
  25. Juan Senande 1188
  26. Tomás Dosil 1180
  27. Miguel Anxo Lago 1177
  28. Javier Martínez 1176
  29. Mauro Martínez 1176
  30. Aron Caamaño 1176
  31. Hugo Saborido 1176
  32. José Figueira 1164
  33. Ángel Caamaño 1164

Saúde e sorte polos camiños

Publicado en Canle | Etiquetado , , | Deixar un comentario