Arquivo da categoría: Eventos

VII Campionato Xadrez Canle

Finalizado o torneo deixamos aquí a clasificación e algunha fotografía do evento. Agradecemos a asistencia e coma sempre, si algo non vos gustou, benvidas serán as críticas. Por último,  agradecer a Confraría de Pescadores de Lira a cesión do local para a realización do campionato.

Esperamos vervos para o vindeiro ano.

Un saúdo.

Colaborou co torneo aportando material:  McGestal

 www.mcgestal.com

VII Campionato de Xadrez Canle.

O vindeiro día 3 de Septembro terá lugar en Mar de Lira o VII Campionato de Xadrez organizado pola A.C.Canle.

Este ano haberá categoría única e xogarase seguindo o sistema Suizo, as normas serán as da FIDE.

Todos aqueles interesados en participar podrán inscribirse mandando un correo a dirección accanle@gmail.com, neste porase TORNEO XADREZ seguido do nome do participante. A data límite de inscripción será o 1 de Septembro.

En principio o torneo terá lugar ó aire libre, e se o tempo non acompaña, trasladarémonos ó local da Confraría de pescadores de Lira.

Premios:
1º Clasificado: Trofeo, camisola e libros.
2º Clasificado: Trofeo e libros.
3º Clasificado: Trofeo.

Para máis información solicitala en accanle@gmail.com.

 

Colabora co torneo aportando material:  McGestal

 www.mcgestal.com

Agradecementos

A Asociación Cultural Canle querlle dar as grazas a todos os asistentes e participantes á XVII Carreira a Pé, pola nosa parte foi un pracer poder contar ca vosa asistencia, esperamos poder contar con vós para o ano próximo.

Por outra parte non dubidedes en comentarnos puntos a mellorar, cada ano intentamos que a organización sexa mellor.

Clasificación XVII Carreira a pé.

Prebenxamín – Femenino

1º Iria Rey Sánchez

2º María Rey Miguens

Prebenxamín – Masculino

1º Rodrigo Sanjurjo Rivas

2º Xián Gil Peña

Benxamín – Femenino

1º Mariña Monteagudo Lago

2º Carla Saborido Díaz

Benxamín – Masculino

1º Santiago Álvarez Álvarez

2º Adrián Álvarez Corraliza

Alevíns – Femenino

1º María Costa Pena

2º Andrea Saborido Díaz

Alevíns – Masculino

1º Leonardo Guzzone Mariño

2º Pedro Osorio López

Infantís – Femenino

1º Lucía Álvarez Crespo

2º Cristina Álvarez Álvarez

Infantís – Masculino

1º Brais Insua Regueira

2º Pablo Monteagudo Lago

Cadetes – Femenino

1º María Caamaño Sendón

2º Mar Carracedo Robelo

Cadetes – Masculino

1º Rafael Piñeiro Lestón

2º Pablo Álvarez Álvarez

Xuvenís – Femenino

1º Sara Herranz Soriano

Xuvenís – Masculino

1º Saúl Senande Fernández

2º Yago González Lago

Senior – Femenino

1º Marinela Mayo Caamaño

2º Elena Míguez Otero

Senior – Masculino

1º Jorge Crespo Arias

2º Ángel Maceiras Lago

Veteranos – Femenino

1º Teresa Castro Villaverde

2º Julia Castro Villaverde

Veteranos – Masculino

1º Ramón Ignacio Folgar Pouso

2º Roberto Salvado Tejedor

Total participantes: 202

Patrocina:

XVIII Carreira a pé.

O vindeiro 13 de agosto celebrárase a XVIII Edición da Carreira a pé organizada pola Asociación Cultural Canle.

Tódalas saídas terán lugar en Mar de Lira a partires das 18:00, os interesados en inscribirse podrán facelo ata a hora de salida no mesmo mesmo lugar.

O finalizar as carreiras terá lugar a entrega de trofeos e medallas xunto con unha gran sardiñada.