Arquivo da etiqueta: deporte

Inscricións para o futbito das estrelas 2016

O torneo terá lugar durante os días 15, 16, 22 e 23 de xullo.

Para inscribir un equipo dun rueiro, ou inscribirse como xogador para que despois se lle busque un equipo deberase comunicar a inscripción a algún membro da directiva de A.C. Canle, comentando nesta entrada ou enviando un mail a accanle@gmail.com.

Os equipos completaranse seguindo criterios de nacemento ou residencia, tanto pasada como presente nun rueiro determinado; estar casado -ou relación análoga de convivencia- con ou ser descendente de algún nativo/a dun rueiro  determinado e residencia vacacional nun rueiro ou na parroquia.

Poderanse romper os criterios anteriores para garantir un mínimo de xogadores por equipo.

A organización terá poder de decisión final sobre a composición de cada equipo.

O sistema de competición decidirase despois do coñecemento do número total de equipos.

Saúde e sorte polos camiños.

Advertisements

Inscripcións para o futbito das estrelas 2015

O torneo terá lugar durante os días 3,4 e 5 de xullo.

Para inscribir un equipo dun rueiro, ou inscribirse como xogador para que despois se lle busque un equipo deberase comunicar a inscripción a algún membro da directiva de A.C. Canle, comentando nesta entrada ou enviando un mail a accanle@gmail.com.

Os equipos completaranse seguindo criterios de nacemento ou residencia, tanto pasada como presente nun rueiro determinado; estar casado -ou relación análoga de convivencia- con ou ser descendente de algún nativo/a dun rueiro  determinado e residencia vacacional nun rueiro ou na parroquia.

Poderanse romper os criterios anteriores para garantir un mínimo de xogadores por equipo.

A organización terá poder de decisión final sobre a composición de cada equipo.

O sistema de competición decidirase despois do coñecemento do número total de equipos.

Saúde e sorte polos camiños.

Resultados da xornada 6

Xadrez

  • Jesús Gómez 1 – 0 Lois González
  1. Antonio Bazarra 1268
  2. Christian Formoso 1257
  3. Francisco Maceiras 1256
  4. Tomás Dosil 1222
  5. Eloi Sendón 1222
  6. Brais Lence 1200
  7. Miguel Anxo Lago 1187
  8. María Gómez 1162
  9. Jesús Gómez 1150
  10. Mónica Beiro 1150
  11. Noa Saborido 1150
  12. Pedro Balayo González 1141
  13. Xabi Beiro 1140
  14. Antía Formoso 1138
  15. Daniel López 1138
  16. Lois González 1138
  17. María Senande 1138

Tenis de mesa mulleres

  • Alba Tajes 16-14/11-5 María Senande
  1. Alba Tajes 1293
  2. Lina Rodríguez 1190
  3. María Senande 1169
  4. Reyes Freire 1153
  5. Mónica Beiro 1126

Tenis de mesa homes

  • Suso González 11-4/11-6 Tomás Dosil
  1. Raúl Veloso 1312
  2. J.M. Trillo 1267
  3. Eloi Sendón 1247
  4. Suso González 1243
  5. Francisco Maceiras 1222
  6. Santi Cubelo 1211
  7. Antonio Bazarra 1200
  8. Humberto Formoso 1199
  9. Pablo Lestón 1197
  10. Xabi Beiro 1182
  11. Luis Leis 1175
  12. Manuel Maceiras 1162
  13. Miguel Anxo Lago 1154
  14. José Figueira 1142
  15. Brais Lence 1139
  16. Tomás Dosil 1100

Saúde e sorte polos camiños

Resultados da xornada 5

Xadrez

  • Christian Formoso 1 – 0 Francisco Maceiras
  • María Gómez 1 – 0 Jesús Gómez
  • Dani López 0.5 – 0.5 Lois González
  • Noa Saborido 0.5 – 0.5 Antía Formoso

Clasificación:

  1. Antonio Bazarra 1268
  2. Christian Formoso 1257
  3. Francisco Maceiras 1256
  4. Tomás Dosil 1222
  5. Eloi Sendón 1222
  6. Brais Lence 1200
  7. Miguel Anxo Lago 1187
  8. María Gómez 1162
  9. Lois González 1150
  10. Mónica Beiro 1150
  11. Noa Saborido 1150
  12. Pedro Balayo González 1141
  13. Xabi Beiro 1140
  14. Antía Formoso 1138
  15. Daniel López 1138
  16. Jesús Gómez 1138
  17. María Senande 1138

Tenis de mesa mulleres

  • Alba Tajes 11-2/11-7 María Senande

Clasificación:

  1. Alba Tajes 1285
  2. Lina Rodríguez 1190
  3. María Senande 1177
  4. Reyes Freire 1153
  5. Mónica Beiro 1126

Saúde e sorte polos camiños