Arquivo da categoría: Carreira a pé

Información XX Carreira a Pé Canle.

 

 

Xa está aquí a XX Edición da Carreira a Pé Canle, será o vindeiro sábado 10 de agosto, coma sempre, en Mar de Lira.

A inscripción é de balde, e poderase facer enviando un correo a carreiraapecanle@gmail.com co nome, apelidos e data de nacemento ou ben o mesmo día da carreira a partires das 16H en Mar de Lira.

Haberá trofeo e medalla para os primeiros clasificados.

Estas son as categorías:  Prebenxamín, benxamín, alevíns, infantís, cadetes, xuvenís,  seniors A-B, veteráns A-B.

No seguinte panel poden ver os recorridos de cada categoría, distancias e horas de saída:

Panel XX Carreira a Pé

Para máis información preguntar no correo:  accanle@gmail.com

Un saúdo e sorte polos camiños.

XIX Carreirá a pé

Xa está aquí a XIX edición da Carreira a Pé! Para axilizar as inscripcións, este ano pódese facer enviando un correo electrónico a: carreiraapecanle@gmail.com aportando nome, apelidos e data de nacemento do participante.

E como non todo vai ser deporte, o rematar as carreiras haberá sardiñas e pementos de Padrón.

 

Agradecementos

A Asociación Cultural Canle querlle dar as grazas a todos os asistentes e participantes á XVII Carreira a Pé, pola nosa parte foi un pracer poder contar ca vosa asistencia, esperamos poder contar con vós para o ano próximo.

Por outra parte non dubidedes en comentarnos puntos a mellorar, cada ano intentamos que a organización sexa mellor.

Clasificación XVII Carreira a pé.

Prebenxamín – Femenino

1º Iria Rey Sánchez

2º María Rey Miguens

Prebenxamín – Masculino

1º Rodrigo Sanjurjo Rivas

2º Xián Gil Peña

Benxamín – Femenino

1º Mariña Monteagudo Lago

2º Carla Saborido Díaz

Benxamín – Masculino

1º Santiago Álvarez Álvarez

2º Adrián Álvarez Corraliza

Alevíns – Femenino

1º María Costa Pena

2º Andrea Saborido Díaz

Alevíns – Masculino

1º Leonardo Guzzone Mariño

2º Pedro Osorio López

Infantís – Femenino

1º Lucía Álvarez Crespo

2º Cristina Álvarez Álvarez

Infantís – Masculino

1º Brais Insua Regueira

2º Pablo Monteagudo Lago

Cadetes – Femenino

1º María Caamaño Sendón

2º Mar Carracedo Robelo

Cadetes – Masculino

1º Rafael Piñeiro Lestón

2º Pablo Álvarez Álvarez

Xuvenís – Femenino

1º Sara Herranz Soriano

Xuvenís – Masculino

1º Saúl Senande Fernández

2º Yago González Lago

Senior – Femenino

1º Marinela Mayo Caamaño

2º Elena Míguez Otero

Senior – Masculino

1º Jorge Crespo Arias

2º Ángel Maceiras Lago

Veteranos – Femenino

1º Teresa Castro Villaverde

2º Julia Castro Villaverde

Veteranos – Masculino

1º Ramón Ignacio Folgar Pouso

2º Roberto Salvado Tejedor

Total participantes: 202

Patrocina: